KIBRIS TATİL FIRSATLARI İLE UNUTULMAZ ANILAR BİRİKTİRİN

KIBRIS TATİL FIRSATLARI İLE UNUTULMAZ ANILAR BİRİKTİRİN

Akdeniz’in en özel adalarından bir tanesi olan Kıbrıs’ta unutulmaz bir tatil geçirmek isteyenler, seyahat acenteleri sayesinde beklentilerini tam olarak karşılıyoruz. Pasaport ve vize sorunu olmadan gidebileceğiniz bu ada, sıcak iklimi ile sizi kendisine hayran bırakıyor. Doğal güzellikler bakımından oldukça cömert olan Kıbrıs; Beşparmak Dağları, Dip Karpaz, Ayios Trias Kalesi, St. Hillarion Kalesi, Büyük Han, Girne Kale Müzesi, Salamis Antik Kenti, Bellapais Manastırı gibi birbirinden değerli başyapıtları ile tarihi bakımından da cezbedici noktalardan bir tanesidir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Kıbrıs Tatil için Sebep Çok

Bu acentelerde, beklentilerinizi tam olarak karşılayan ve bütçenize uyan seyahat paketlerine sahip olabilirsiniz. Kıbrıs’ta transfer ücretleri fazla olduğu için transfer ücretlerinin dahil olduğu Kıbrıs tatil paketlerini tercih edebilirsiniz. Altın kumlu plajları ile ünlü olan bu adada yaz, deyim yerindeyse bitmez. Dört mevsim boyunca tercih edebileceğiniz doğal güzellikler sayesinde tüm yılın yorgunluğunu Kıbrıs’ta bırakabilirsiniz.

Kıbrıs Tatil Tüm Aileye Hitap Eder

Kaydıraklı havuzları, çocuklar için özel etkinlikleri bulunan otelleri ve eğlence anlayışı ile her yaştan bireye hitap eden Kıbrıs otelleri, casino anlayışı ile de eğlenceyi doruklarda yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Türk, Rum ve İngiliz kültürünün harmanlandığı bu özel bölgede Kıbrıs’a özgü lezzetleri tatmaınz da mümkün. Türk vatandaşları, sadece kimlik kartları ile adaya giriş yapabiliyor. Bu da vize ve pasaport masraflarından tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor. Alışveriş keyfini de doyasıya yaşayabileceğiniz Kıbrıs’ta tekstil ve elektronik eşya satan yerler oldukça zengin. Birçok seçenek arasından size hitap edenleri tercih edebilirsiniz.