İç Çamaşırı Renkleri ve Anlamları

İç Çamaşırı Renkleri ve Anlamları
İç çamaşırları her geçen gün hayatımızdaki yerlerini daha fazla almaya başlarken klasik iç giyim ürünlerinin yerlerini daha iddialı olan modeller almayı sürdürmektedir. Her iç çamaşırı rengi farklı bir anlam taşır ve kullanan kişinin enerjisi ile uyumlu olması daha etkileyici bir görünümün kazanılması için önemlidir. Peki iç çamaşırı renklerinin anlamları nelerdir?İşte iç çamaşırı renkleri ve anlamları;

Siyah İç Çamaşırı Rengi ve Anlamı

İç giyim sektörünün en fazla kullandığı renk hiç kuşkusuz siyah rengidir. Siyah hem vücut hatlarında bulunan kusurların gizlenmesini sağlamakta hem de yüksek enerjisi nedeni ile tercih edilmektedir. Siyah renk her zaman asaleti simgeler. Siyah iç çamaşırı giyen kişinin asaletinin yanı sıra yüksek bir tutkuya sahip olduğunu ve gücünü de göstermektedir. Siyah iç çamaşırı anlamı bu nedenle çok beğenilir ve hediye olarak alınan iç çamaşırları genelde bu renk seçilir. Siyah iç çamaşırı modelleri pek çok marka tarafından üretildiği için ayrıca çok fazla seçenek sunması nedeni ile satın alan kişiye kolay karar verme imkanı sunmaktadır.

Kırmızı İç Çamaşırı Rengi ve Anlamı

Kırmızı renk her zaman derin bir tutkuyu temsil eder. Kırmızı iç çamaşırı anlamı tutkunun yanı sıra şansı da simgelemektedir. Bu nedenle yılbaşı gecesi kırmızı iç çamaşırı giyilmesi ve bugün kırmızı iç çamaşırı hediye edilmesi bir gelenek haline gelmiştir. Bir inanışa göre yeni yılın ilk saatlerinde bu çamaşırı giyen kişiler yeni yılda bol gelir kazanmakta ve tüm bir yıl şans hep onların yanında olmaktadır. Aynı zamanda canlılık getirdiği için daha aktif bir cinsel hayat sürmek isteyen kişilerin bu renkten vazgeçmemesi tavsiye edilmektedir.

Mor İç Çamaşırı Rengi ve Anlamı

Mor renk lüksün rengi olarak kabul edilir ve zenginliği temsil eder. Mor renkli iç çamaşırlarının bu nedenle kullanan kişinin cinsel hayatını zenginleştireceği iddia edimektedir. Ayrıca sevdiğiniz kişiye mor renkli iç çamaşırı satın almak onun sizin gözünüzde çok asil ve itibar sahibi olduğunu söylemenin en etkili yolu olarak görülmektedir.

www.e-menekse.com