Kapadokya Konaklamalı Balon Turları

Kapadokya Konaklamalı Balon Turları

Kapadokya turlarına günübirlik katılabildiğiniz gibi konaklamalı da katılabilirsiniz. Bu eşsiz güzelliğin tadını birkaç saatle sınırlandırmak istemeyenler için otel konaklamalı tur seçenekleri mevcuttur. Gün içerisinde firmaların düzenlediği sürprizler ve geziler hem heyecanlı ve yorucu olacaktır. Bu yorgunlukla geri yola çıkmak yerine 5 yıldızlı otellerde hem dinlenip hem de özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Kapadokya Lüks Balon Turları

Lüks balon turu firmalar tarafından 12 kişilik sepetlerde uçuş olanağı sağlar. Bu tura arkadaşlarınız ile katılabilirsiniz. Kahvaltı ve en lüks araçlarla transfer ulaşım ihtiyaçlarınız karşılanır. Gün doğumu ile başlayan balon turu 1 saat devam eder. Tecrübeli iki pilot ile güvenilir bir tur yaşamanız amaçlanır. Uçuş boyunca Kapadokya'nın güzellikleri ve önemli yerleri hakkında bilgi verilir.

Kapadokya Özel Balon Turu


Bu tur, firmaların düzenlediği tamamı ile size özel olan bir balon turudur. Sepet iki kişilik ve tek pilot olur. Sabah saatlerinde özel araçlarla otelinizden alınırsınız, kahvaltı ve ikramlıkların ardından bu muhteşem yolculuğa başlarsınız.