Logo İş Başı Nedir?

Logo İş Başı Nedir?

İnternet hayatımıza gireli her şeyi dijital platformundan yönetir olduk, bu yüzden ofis işlerimizi de artık internet üzerinden yapıyoruz. Ön muhasebenizi her yerden yönetebileceğiniz sisteme logo iş başı denir. Muhasebe hizmetini dışarıdan alan her işletme bulut tabanlı logo iş başı ürününden yararlanabilir. Fatura, sipariş, gelir- gider takibi, stok takibi, çek girişi, cari hesap işlemleri, kasa işlemleri, banka işlemleri, e-fatura, e-arşiv gibi özellikleri bulunan logo iş başı internet erişimi bulunan her yerden size hizmet veriyor. Bilgisayar, tablet, akıllı cep telefonundan da işlem yapabilme imkânı sunuyor.

Logo İş Başı Avantajları

Logo iş başı, size internete bağlı olduğunuz her yerden işlem yapabilme özelliğiyle zaman ve iş gücü kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda maliyetten de tasarruf sağlayan bu uygulamayı isterseniz cep telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz. Sesli komut özelliği bulunan uygulama da fatura bilgilerinizi sisteme sesli olarak ulaştırabilirsiniz. Böylece anında fatura oluşturabilir ve yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Ayrıca e-posta ve WhatsApp üzerinden de fatura gönderimi sağlayabilirsiniz. Raporlama da bu uygulama ile çok basit bir hal alıyor.

Logo iş Başı Nasıl Kullanılır?

İOS ve Android mobil platformlarda kullanım için uygun olan logo iş başı, Google Play ve Appstore mağazalarından telefonunuza indirmeniz yeterli. Böylece İnternet erişimi olan her yerden kolayca işlem yapmanızı sağlıyor. Detaylı bilgi için internet sayfaları üzerindeki ilgili siteleri inceleyebilirsiniz.