Led Sis Farı Modelleri

Led Sis Farı Modelleri

Led sis farı araçlar ve motosikletler için üretilmiş olan yüksek aydınlatma kapasiteli ve düşük elektrik tüketim özelliği olan özellikli aydınlatma aksesuarlarıdır. Birçok motosikletin orijinalinde sis farı bulunmamaktadır. Bu nedenle sis farlarının ayriyeten alınarak motorlara montajının yapılması gerekmektedir. Düşük elektrik tüketimi ile yüksek aydınlatma imkanı sunan led sis farları motor modeline veya kullanılacak alana göre tercih edilmektedir. Bu kapsamda led sis farları incelendiğinde 15 W'lik farlarından başlamak üzere 63 W'ye kadar çeşitli sis far modelleri bulunabilir. Özellikle arazi araçları için mükemmel bir aydınlatma sağlayan led sis farları yalnızca sis farı olarak değil çok maksatlı aydınlatma için kullanıma da uygundur.

Led Sis Farı Çeşitleri

Led sis farı hem motosikletlerde hem de Offroad araçlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Gelişmiş tasarımları sayesinde aynı zamanda gündüz ledi olarak da kullanılmakta olan bu ürünler oldukça çeşitlidir. Tek bir ledli sis farları çift ledli sis farları çok led bulunduran çeşitli sis farları bulunmaktadır. led sayısı haricinde yuvarlak, kare, dikdörtgen çizgi şeklinde birçok farklı çeşitlilikte sis farları bulunmaktadır. Çeşitli led sis farları hem motorlarda hem de araçlarda mükemmel sürüş imkanı sunmaktadır. Bu sayede sizlerde zorlu hava koşullarında araç ve motosiklet sürebilir güvenle yol katedebilirsiniz.

Led Siz Farı Fiyatları

Led sis farı fiyatları sahip olduğu özelliklere ve aydınlatma kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Led sis farları voltajı ve aydınlatma kapasitesine göre birbirinden ayrılmaktadır. Yüksek aydınlatma kapasiteli led sis farları sayesinde yağmurlu havalarda, karlı havalarda, tipi ve sisli havalarda diğer araçların fark edilebilmesini ve yol işaretçilerini, yol levhalarını kolaylıkla görebilmenizi sağlamaktadır. Birbirinden farklı özelliklerde ve birbirinden farklı aydınlatmak kapasiteleri ile donatılmış olan led sis farlarını internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalarda bulabilir en uygun fiyat avantajlarıyla anında sipariş edebilirsiniz.