Şık duruşu ve sağladığı kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilen örümcek standlar sayesinde ürünlerinizi estetik bir şekilde yerleştirebilir ve müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz. Daha fazla kişiyi ürünlerinizden haberdar etmek ve daha fazla satış yapmak amacıyla kullanılan bu stantları istediğiniz ölçülerde ayarlayarak istediğiniz mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düz ve oval çeşitleri ile sizlere kullanım kolaylığı sağlayan örümcek standlar ürün özelliklerine göre tercih edilir.

Kaldırım Panosu Modelleri

Reklam yapmada en etkili yöntemlerden biri olan kaldırım panoları kalabalık mekanlarda hem yaya hem de araçtaki kişilerin rahatlıkla görebileceği yerlerde kullanılır. Hedef kitlesine hitap etmenizi ve firmanızı, ürünlerinizi tanıtmanızı sağlayan kaldırım panoları ile sürekli ve etkili bir şekilde tanıtım yapma fırsatı bulabilirsiniz. Kullanılacak yere, ürün çeşidi, hedef kitle, verilmek istenen mesaj ve firmanın tercihine göre en uygun pano hazırlanır. Açık alanlarda kullanılan bu panolar dış etkenlere karşı dayanıklı bir şekilde tasarlandığından yağmurda su geçirmez ve rüzgarda devrilmez. Su depolu, antik, köşeli ve eğimli modelleri ile şık bir görünüm sağlar.

Poster Tutucuların Özellikleri

Küçük, orta ve büyük boy afişlerini asmak için kullanacağınız poster tutucular ile iç ve dış mekanlarda reklamınızı kolayca yapabilirsiniz. Duvara monte edilen ve tavandan askılı olan modelleri ile sizlere kullanım kolaylığı sağlayan farklı renklerde tasarlanan bu ürünler zemine sabitlenir.