Mermer Masa Modelleri

Mermer Masa Modelleri

Son yıllarda ev dekorasyonunda alışılmışın dışında mobilyalar kullanılıyor, mermer masa modelleri de farklı dekorasyon fikirlerine öncülük eden masa modelleri arasında yer alıyor. Sağlam ve dayanıklı olduğu kadar şık ve zarif olmasıyla da göz dolduran mermer masalar hakkında detaylı bilgi almak ve modelleri yakından incelemek için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Mermer Masanın Avantajları

Kendine has bir deseni olan mermerin kullanım alanı günden güne artıyor. Yeni tarz evlerde mermerden yapılan mobilyaların kullanımı da artmaya devam ediyor. Mermer masalar oldukça sağlam masalardır ve bu nedenle tercih edilen masa modelleridir. Topraktan üretilen mermer insan sağlığı için zararlı değildir. Temizliği son derece kolay olan mermer masa mutfakta kullanmak için idealdir. Görünümü şık ve gösterişli olan mermer, masada kullanıldığında ortamın ambiyansını değiştirme etkisine sahiptir. Uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilen mermer masalar darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Modası kolay kolay geçmeyen bu masalar geniş bir renk ve model skalasına sahip olması nedeniyle evinizin her daim modaya uygun kalmasını sağlar.

Mermer Masa Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Mermer masaların temizliği kolaydır ancak temizlerken dikkatli olmak gerekir. Rengini ve dokusunu kaybetmemesi ve uzun yıllar ilk günkü gibi kalması için sabunlu yumuşak dokulu bir bezle silmeniz gerekir. Sert ve aşındırıcı temizlik maddeleri kullanmak masanın çizilmesine ve görüntüsünün bozulmasına neden olabilir. Tuz ruhu, kireç çözücü gibi temizlik maddeleri kullanmak masanın ömrünü azaltır. Masanın üzerine çay, kahve, kola gibi renkli içecekler döküldüğünde hemen temizlemelisiniz. Özellikle açık renkli mermer masalar bu tarz içecekler nedeniyle lekelenebilir. Masanın üzerine çok sıcak tencere, çaydanlık, tepsi koymamalısınız. Bu tarz şeyler masanızın deforme olmasına yol açabilir. Mermer masa modellerini yakından incelemek ve kullanım talimatı hakkında bilgi almak için online mağazaları ziyaret edebilirsiniz.