Pipe Punching Machine (Boru Delme Makinesi)

Pipe Punching Machine (Boru Delme Makinesi)

Boru delik açma işlemi için kullanılan mekanizmalar, boru delme makineleridir, egzozdan çıkan sesin azaltılması amacıyla kullanılan egzoz susturucularının içerisinde delikli borular bulunmaktadır. Bu işlem için üretilen makineler, delik çapı ve boru çapına göre özel olarak tasarlanan kalıplar sayesinde insan gücüne duyulan ihtiyacı minimuma indirir. Otomatik olarak, istenilen yere delik açılabilir. Boru delme makinelerinin kullanımı özellikle işçi güvenliğini sağlamak açısından oldukça önemlidir. Pipe punching machine (boru delme makinesi) imal edilirken dikkat edilmesi ve hassas olunması gereken noktalar, iş güvenliği ve işçi sağlıdır. Geliştirilen makine dizaynları, yazılımları ve özellikleri bu çerçevede üretilmektedir. Bu şekilde yapılan işlemlerin daha kusursuz ve profesyonel olması sağlanmaktadır.

Son Teknoloji Boru Delik Açma Makineleri

Modern tesislerde imal edilen son teknoloji boru delik açma makineleri, rotasyon (boruyu döndürme) ve ilerleme eksenleri bakımından servo kontrollüdür. Makineler, boru ve delik çapına göre özel tasarımlara sahiptirler. İş güvenliğini korumak adına makinelere borular yerleştirildikten sonra makine kapağı kapandığında işlem yapılmaya başlanır. Çalışma sırasında makine kapağının açılması durumunda makine otomatik olarak durmaktadır.

Online Firmalar Pipe Punching Machine

Online firmalar, yıllardan bu güne kadar makine imalatı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini daim kılmak, kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak adına alanında devamlı olarak teknik araştırma ve çalışmalarını sürdürmektedir. Üretimi yapılan tüm makinelerin tasarımları online firmalar güvencesi ile piyasaya sunulmaktadır. Boru bükme makinesi kapsamında farklı kapasiteye sahip iki makine bulunmaktadır:

  • 32 mm’den 76 mm’ye kadar
  • 76 mm’den 130 mm’ye kadar

Online firmalar, profesyonel imalat ve satış organizasyonuna sahip olarak, satış ve sonrası tüm işlemlerde müşterilerini zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet ile makine üretiminde seçkin bir konuma sahiptir.