Ulusal ve Uluslararası Kurumlar ile Ortak Başarı Öyküleri

Ulusal ve Uluslararası Kurumlar ile Ortak Başarı Öyküleri

Ulusal ve Uluslararası Kurumlar ile Ortak Başarı Öyküleri

Listen, Create, Tell… anlayışıyla 2007 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TimePR, kurumsal markaların stratejik iletişim yönetimini üstleniyor. Ulusal ve uluslararası kurumlar ile ortak başarı öyküleri yazan TimePR, uzman ve deneyimli danışmanlarıyla müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. TimePR, Türkiye'de dünya standartlarında bir halkla ilişkiler anlayışını temsil ediyor.
Kurumların yapısını belirleyen farklı dinamikleri değerlendiren TimePR, iletişim danışmanlığı sürecine detaylı arama toplantıları ile kurum ve markanın fotoğrafını çekerek başlıyor. Çektiği bu fotoğrafı, kurum iş hedefleri ekseninde analiz edip, söz konusu kurumun ihtiyaçları noktasında bir iletişim stratejisi ortaya koyuyor. Bu süreçte, kurum iletişim takımı ve tepe yönetimi ile birlikte çalışarak hem danışmanlık yapıyor, hem de tasarlanan sürecin yönetimini ve uygulamasını üstleniyor.
İşini tutkuyla yapan bir ekiple çalışan TimePR, kendini bilgi işçilerinden oluşan bir beyin takımı olarak tanımlıyor. Markaları rakiplerinin önüne geçirecek yol haritaları hazırlayan kurum, sadece bilgi ve fikir üretmiyor, markalarına yol arkadaşlığı yaparak ortak başarı hikayeleri yaratıyor.
TimePR, yeni çalışmaya başladığı ya da mevcut müşterileri için düzenli olarak global literatürünü tarıyor, trendleri takip ediyor, yeni fikirler ve çözümler üretiyor. Temsil ettiği kurumlar için rekabet avantajı yaratıyor. İtibarı yönetimini tüm süreçlere taşıyor. Vizyonu ve hedefi olan kurumlarla uzun soluklu çalışmayı tercih eden ajans, onları bulundukları konumdan daha yukarı taşımayı kendine başarı kriteri olarak belirliyor.